Plánujete oslavu narodenín pre vašich najmenších ? Kontaktujte nás, a pomôžeme vám s realizáciou oslavy priamo v detskom kútiku tuliolandia. Zabezpečíme výzdobu,animačný program, a dohodneme s vami cenovú kalkuláciu priamo na mieru. O takejto narodeninovej party budete doma ešte dlho počúvať !

V priestoroch Tuliolandie ponúkame možnosť organizácie meninovej či narodeninovej oslavy pre vaše deti, kde budú mať o zábavu postarané. Vďaka množstvu atrakcií od výmyslu sveta sú naše oslavy pre deti nezabudnuteľným zážitkom. Na oslavu u nás si môžete priniesť aj vlastnú tortu. Vašu oslavu môžeme spestriť aj maľovaním na tvár.

V prípade záujmu je k dispozícii profesionálny DJ DUBO so svetelnou, multimediálnou, hudobnou a dymovou produkciou.

Cena DJ DUBO podľa dohody.

Ak Vám nevyhovuje žiaden z uvedených balíkov, môžete si vyskladať vlastný.

Záloha za oslavu je 50,- Eur. Pokiaľ nie je zaplatená záloha, rezervácia nie je záväzná.

Oslavy pondelok – štvrtok

Balík Cena V cene je zahrnuté
Párty Dieťa 14 €
Dospelý 2 €
v počte detí dospelý zdarma, vstup 3 hod, príprava a rezervácia Party stola (min 5 detí), Nápoj Jupík 0,33 dcl/ dieťa, detské šampanské, slané mlsky (tyčinky, chrumky,)

Oslavy piatok – nedeľa, prázdniny a sviatky

Balík Cena V cene je zahrnuté
PártyDieťa 16 € Dospelý 2 € v počte detí dospelý zdarma, vstup 3 hod, príprava a rezervácia Party stola (min 5 detí), Nápoj Jupík 0,33 dcl/ dieťa, detské šampanské, slané mlsky (tyčinky, chrumky,)

Zákaz konzumácie vlastných jedál a nápojov. Povolená je len konzumácia vlastnej torty ( do odvolania ). V prípade konzumovania vlastných jedál a nápojov, účtujeme príplatok za každú osobu 5€.